Prezent na Święta

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Świat rozświetliły świąteczne iluminacje. I nawet spadł śnieg. Dookoła unoszą się cudowne zapachy: przypraw korzennych, mandarynek i lasu. W ten świąteczny czas jesteśmy radośniejsi, życzliwsi i lepsi dla siebie nawzajem. Dzielimy się opłatkiem, życzeniami i prezentami.

Pod choinkami piętrzą się podarunki. Pudła, pudełka i pudełeczka… A w nich różne rzeczy, które ktoś sobie wymarzył. W świąteczne papiery zawinięte są też: wrażenia, emocje i przygody, które ktoś komuś daje w prezencie. Wśród tych starannie zapakowanych prezentów jest też jeden bardzo luksusowy – ktoś komuś daje więcej swojego czasu, uwagi, uczucia. W dzisiejszych czasach umiejętność wyłączenia telefonu komórkowego i znalezienia czasu dla drugiego człowieka, skupienia się na nim, na rozmowie z nim staje się czymś tak bardzo trudnym. Nauczmy się znajdować takie chwile, celebrujmy je nie tylko w Boże Narodzenie, ale każdego dnia. Więcej ze sobą rozmawiajmy, przytulajmy się, po prostu spędzajmy razem więcej czasu.

Życzę Wam magicznych Świąt Bożego Narodzenia! Spędźcie ten czas bez pośpiechu, z rodziną i przyjaciółmi. Znajdźcie też czas dla samych siebie. Życzę Wam również pięknych prezentów pod choinką. Niech sprawią Wam mnóstwo radości!

Na zdjęciach wykonane przeze mnie magiczne pudełka. Do ich zrobienia wykorzystałam śliczne świąteczne papiery od UHK Gallery.