Miłość w stylu retro

Miłość to piękne uczucie. Zawsze cieszy mnie widok zakochanych par i chciałabym, żeby wszyscy ludzie kochali i byli kochani.  Świat wtedy były piękniejszy. Miłość to także wdzięczny i cudowny temat dla fotografa.

Uważam, że zdjęcie to opowieść, dlatego ładunek emocjonalny jest jednym z najważniejszych elementów udanej fotografii. W przypadku zdjęć narzeczeńskich i ślubnych to uczucie właśnie jest najsilniejszym środkiem wyrazu. Uwielbiam podglądać miłość przez obiektyw: rozmarzone spojrzenia, głębokie wpatrywanie się w siebie, skradzione pocałunki, bliskość…

Praca fotografa ślubnego jest wymagająca i trudna, ale daje mnóstwo radości. Plener ślubny to nie tylko znalezienie miejsc, w których będzie dobrze się czuć para, ale przede wszystkim jest to współpraca z dwójką zakochanych osób.

Niedawno miałam przyjemność zatrzymać na zdjęciach uczucie pięknej pary – Ani i Darka. Niezwykli ludzie, którzy uwielbiają styl retro. Stąd też  fotografie, zrobione w miejscach z duszą. Stąd też zatrzymana na zdjęciach piękna miłość w stylu retro.

Dziękuję Ani i Darkowi za cudownie spędzony czas oraz cierpliwość, tym bardziej, że zdjęcia robione były w upalne przedpołudnie. Dziękuję również Madzi i Andrzejowi za pokazanie mi niezwykłych miejsc, które potem odkrywałam na nowo z tą cudowną parą.